Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Aby uzyskać więcej informacji lub zmienić ustawienia, kliknij tutaj. Jeśli zgadzasz się na używanie plików cookie, kliknij „Dalej” lub po prostu kontynuuj przeglądanie. Dalej

O Lexis.pl

Nowoczesna wyszukiwarka prawnicza – LexisSearch

LexisSearch to nowe narzędzie umożliwiające szybkie, intuicyjne i trafne dotarcie do kompletnych informacji prawnych. Działa jak najpopularniejsze, nowoczesne wyszukiwarki internetowe – oparta jest na jednym uniwersalnym oknie do wpisywania dowolnej szukanej frazy oraz systemie dynamicznych, merytorycznie opracowanych podpowiedzi.

Wyszukiwarka w Lexis.pl wykorzystuje najnowsze technologie i wprowadza nowe standardy wyszukiwania, dając prawnikom więcej swobody w znajdowaniu informacji prawnych.

LexisSearch – inteligentne i nowoczesne wyszukiwanie

  • jedno okno wyszukiwania dla wszystkich treści w serwisie oznacza szybsze i prostsze dotarcie do poszukiwanych zagadnień,
  • połączenie w jednym systemie wyszukiwania zaawansowanej technologii oraz wieloletniego doświadczenia LexisNexis gwarantuje wysoką trafność znajdowania,
  • inteligentny system rozpoznawania nazw potocznych oraz sygnatur orzeczeń i publikatorów aktów ułatwia dotarcie do potrzebnego dokumentu, mechanizm dynamicznych podpowiedzi z niespotykaną na rynku szczegółowością sugerowanych haseł, a także konkretnych dokumentów, znacznie usprawnia wyszukiwanie.

Do okna wyszukiwarki LexisSearch możesz wpisać frazy takie jak: nazwa zagadnienia, sygnatura orzeczenia, publikator aktu prawnego, zwrot z języka potocznego (np. becikowe), popularny skrót (np. VAT), bardzo ogólne frazy (np. komentarz do kc). Wyszukiwarka doprecyzuje wpisaną frazę, rozpozna, czego szukasz, i wyświetli trafną listę wyników. Dodatkowo korygowane są błędy popełnione przy wpisywaniu, tzw. literówki. System precyzyjnie znajduje dokumenty szukane ze wskazaniem sygnatury lub publikatora. Zawsze otrzymasz bardzo poprawny i precyzyjny wynik wyszukiwania!

Wyszukiwarka LexisSearch. Ty szukasz – Lexis.pl znajduje!

Dodatkowo LexisSearch jest zintegrowane z Google™, dzięki czemu bez przełączania się do dodatkowych okien możesz porównać wyniki wyszukiwania w serwisie i w Internecie.

Przeszukiwanie w Lexis.pl odbywa się na poziomie wszystkich zasobów serwisu niezależnie od rodzaju dostępu. Na liście wyników są wyświetlane wszystkie znalezione dokumenty. Możesz także dowolnie zawężać wyszukiwanie, korzystając z wyszukiwania w wynikach lub w dokumencie.


Przekonaj się sam – skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej na www.lexis.pl.

Testuj Lexis.pl

Bezpłatny dostęp do całego serwisu na 7 dni